Featured Post

Napędy do bram w domach prywatnych i w fabrykach

napędy do bram Napędy do bram to temat niezmiernie rozległy. Da się napędy do bram instalować do furt głównych na działkę, do bram garażowych w indywidualnych domach, lecz wiele napędów do bram instaluje się w architekturze przemysłowej zarówno w wielkich przedsiębiorstwach jak i w bardzo...

Read More

bramy rolowane jako dobre rozwiązanie dla przemysłu

Posted by admin | Posted in Budowa | Posted on 27-06-2013

Tagi:

0

bramy rolowane

bramy rolowane

Architektura industrialna jest prawidłowym miejscem do spożytkowania bram rolowanych. Jako stylista zakładów przemysłowych nierzadko korzystam z rozwiązania bram rolowanych, dlatego, że dają one mnóstwo opcji. Mogę w przymusu poskładać z nich każdą ścianę frontową budowli. Są te bramy łatwe w używaniu, a przy tym wygodne w wnętrzach, gdzie niezbędna bywa wielka wysokość furty.

Ostatnio tworzyłem model olbrzymiej maszynowni przemysłowej i wydało, iż podczas, gdy są przyjmowania materiałów, to świetnie bywa, kiedy samochód ciężarowy może w komplecie wprowadzić się do wnętrza, miast wykładać towar na dziedzińcu, tak jak to się najczęściej praktykuje. Właśnie w tym zakładzie ważne jest, aby towary nie nasiąknęły wilgocią, zatem bramy rolowane, które pozwalają na wjeżdżanie do środka hal dużych tirów, wydały się bardzo dobrym wyjściem.

bramy rolowane, ich wady i zalety

Ileś lat temu robiłem projekt zabudowania zajezdni komunikacyjnej w dużym grodzie, jakie miały być modernizowane. Zleceniodawca przyjął moją ofertę założenia bram rolowanych za bardzo dobrą. Pociągi chodzą po szynach, więc nie mogę zrobić nadproży na wjeździe do zajezdni, i właśnie bramy rolowane dają taką sposobność, by nadproży nie zakładać.

Tak samo rewelacyjnie bramy rolowane sprawdziły się w takim wcześniejszym modelu. Tworzyłem plany dla salonu samochodowego, lecz dla samochodów ciężarowych. Oczywiście można było trzymać auta na podwórku, lecz wtedy wystawione by były na wpływ złej pogody, a dzięki założeniu bram rolowanych dało się wstawiać je do środka magazynu bezproblemowo i mogły wtedy być nie narażając się na zniszczenie. Bramy rolowane są bardzo ładne, możecie je wybierać do estetyki całej zabudowy, a również instalować w nich przeszklenia i uzupełniające drzwi dla osób. Stwarza to duże możliwości wykorzystania ich w hurtowniach.

Comments are closed.