Featured Post

Bardzo dobre napędy do bram

napędy do bram garażowych Napędy do bram garażowych trzeba kupować odpowiednio do rodzaju domu i bramy, jeżeli uprzednio mam wystawiony dom i garaż, a jeżeli właśnie mamy w planie, to trzeba zamyśleć nad tą kwestią wcześniej i kupić taką bramę, żeby na początku miała automatykę...

Read More

Bramy szybkobieżne stosowane w wielorakich fabrykach

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 04-07-2013

Tagi: , , ,

0

bramy szybkobieżne

bramy szybkobieżne

Bramy szybkobieżne to intrygujący
problem. Są nadzwyczaj wygodne w różnorodnych wytwórniach, hurtowaniach i każdej zabudowie przemysłowej. Bardzo dobrze się komponują w halach, gdzie ważna jest temperatura sali i czystość, ponieważ są szczelne, prędko odmykają się za przejeżdżającym wózkiem, i przy tym nie wymagają wychodzenia z wózka, żeby je odmykać.
Bywają często tworzone z tworzywa sztucznego, w miarę miękkiego, ale jednocześnie trwałego i nie wpuszczającego brudu wszelkiego klasy. Dodatkowo trzymają także właściwą zimnotę w halach. Mają zamontowany trik samonaprowadzający, jaki działa w taki sposób, że kiedy furta jest za silnie szarpnięta, to wypada z szyn prowadzących nie prowadząc w taki sposób zniszczeniom, a później samodzielnie wpasowuje się w swoje pozycję, co sprawia, że nie mamy obowiązku w takim wypadku jej naprawiać.

bramy szybkobieżne do naszej pracowni

Bramy szybkobieżne rewelacyjnie się dają wykorzystać w pomieszczaniach chłodzących, gdzie potrafią wspaniale trzymać odpowiednią ciepłotę oraz w różnorakiego typu laboratoriach, gdzie podstawowa jest specyficzna higiena.

Taką właśnie bramę szybkobieżną zamierzamy zamontować w naszym laboratorium chemicznym, w którym będą produkowane kosmetyki nowoczesne. Za kilka lat pragniemy także prowadzić poszukiwania dla firm produkujących leki, zatem inwestycja w bramy szybkobieżne prędko nam się zwróci. Po trzech latach działania tego typu bram u naszych kontrahentów przekonaliśmy się do ich użyteczności i stąd nasza decyzja zainstalowania również u nas bram szybkobieżnych. Uważamy, że tego rodzaju wrota są nieskomplikowane w użyciu, proste w obsłudze i nie potrzebują co chwilę remontów, więc będą dla nas użyteczne. A dodatkowo robią nam jakieś oszczędności energii w porównaniu z bramami, które mieliśmy do do niedawna.

Comments are closed.