Featured Post

Rojenia o drzwiach zewnętrznych do domku i ich wprowadzenie w czyn

drzwi zewnętrzne Najęłam się do pracy jakiś czas temu w hurtowni okien i drzwi i bram garażowych. Oczywiście znajdowało się tam wiele drzwi zewnętrznych i gdyby miałabym kasę na budowę domu, to stanąłby przede mną problem z wybieraniem drzwi zewnętrznych do niego. Lecz roić sobie można,...

Read More

Dlaczego bramy rolowane bywają wspaniałym rozwiązaniem

Posted by admin | Posted in Budownictwo | Posted on 21-05-2013

Tagi: , , , ,

0

bramy rolowane

bramy rolowane

W moim garażu postanowiłam zainstalować bramę rolowaną z pilotem. Przez większość swojego życia nie miałam żadnego pojęcia o bramach do nieruchomości, ani jeszcze mniej wiedziałam o bramach rolowanych, ponieważ najzwyczajniej w świecie nie byłam właścicielką willi z miejscem parkingowym, ani miejsca na samochód. Lecz gdy zabiegałam o znalezienie nieruchomości dla mnie widziałam na zdjęciach w witrynach nieruchomościowych coś, co bardzo mi się podobało, to znaczy brama do garażu, wyglądająca jak roleta przeciwwłamaniowa.

Koncept bardzo przypadł mi do gustu i rozpoczęłam poszukiwania w okolicznych firmach trudniących się rozwiązaniami tego typu. Odwiedziwszy pierwszą z nich nabrałam pewności, że to co coś, czego szukam, to brama rolowana. Wspaniała rzecz. Następnie przejrzałam jeszcze na wszelki wypadek w necie inne gatunki bram garażowych, przy okazji koszty bram rolowanych i już wiedziałam, jaką bramę i w jakiej firmie nabyć. Najęłam ten sam zakład, w którym byłam w pierwszym odruchu. Mieszkam za miastem i tutaj ceny są po prostu tańsze, jeśli nie bramy, to chociaż zamontowania tego wyrobu. I do tego firma proponuje bramy rolowane wielu fabrykantów do wyboru, każde wysokiej kategorii, a właściciel robił na mnie wrażenie osoby uczciwej i fachowej.

bramy rolowane w różnych odmianach i kolorach

No i parę dni później posiadałam już w domu założoną bramę rolowaną. Byłam super kontenta, bo brama rolowana nie zabiera mi miejsca na wjeździe do domu, też wewnątrz garażu zostaje mi więcej powierzchni niż przy zwykłej bramie, a przy tym jest bardzo harmonijnie i jest zamykane sterownikiem. I to mnie cieszy najbardziej, iż mogę otwierać bramę z samochodu. Brama rolowana okazała się de facto cudownym planem. A do tego mam zapewnione bezpieczeństwo, ponieważ uświadomiono mi, iż włamanie mi nie grozi, ponieważ brama rolowana ma ochrony przeciwwłamaniowe i nikt jej nie otworzy, również jeśliby ktoś zechciał.

Comments are closed.