Featured Post

bramy garażowe – jak wybierać?

bramy garażowe W niedawnych latach w dziedzinie bramy garażowe pojawiło się bardzo dużo nowych technik. W sumie, kiedy człowiek nie para się tymi sprawami zawodowo, to nawet nie zdaje sobie sprawy, że dużo się pozmieniało od czasu komuny, gdy to w ogóle nie można było niczego znajdować,...

Read More

Drzwi wewnętrzne jako nieodzowny element jakiegokolwiek pomieszczenia

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 08-07-2013

Tagi: ,

0

drzwi wewnętrzne

drzwi wewnętrzne

Drzwi są niezbędnym fragmentem dowolnego pomieszczenia mieszkalnego. Raczej ciężko się bez nich obyć. Z tego powodu, gdy stylizowałam dekoracje wnętrz dla kolejnego nowego zleceniodawcy, to spotkałam się z problemem drzwi wewnętrznych. Drzwi wewnętrzne były nader miłym kłopotem, chociaż przedtem nie miałam z nimi nic do robienia.
Projektowałam jednak całościowo budowle mieszkalne, ale nie trudniłam się wnętrzarstwem.

Drzwi zewnętrzne, jak wybierać, jak dostosować do kolorystyki nieruchomości

Posted by admin | Posted in Budownictwo | Posted on 26-06-2013

Tagi: , , ,

0

drzwi zewnętrzne

drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne to nic innego jak drzwi wejściowe do domostwa, chociaż może nie tylko. Aliści da się mieć drzwi zewnętrzne do przyziemia lub budynku gospodarczego. Więc drzwi zewnętrzne, które są równocześnie drzwiami wejściowymi do nieruchomości są jakby portretem osobowości, jacy w takim budynku żyją. Opowiadają wiele o ich osobowości, a też o upodobaniach i stylu, lecz też o bogactwie.

Niezwykle mocne drzwi przeciwwłamaniowe

Posted by admin | Posted in Budownictwo | Posted on 24-06-2013

Tagi: , ,

0

drzwi przeciwwłamaniowe

drzwi przeciwwłamaniowe

Podczas gdy się przebywa na zadupiu, to wydawać by się mogło, że należy w domu zrobić drzwi przeciwwłamaniowe. Ale owszem w głuszy jest wyjątkowo bezpiecznie. Mam siedlisko w dziwnym położeniu, w którym domów nie ma i nie przytrafiło mi się, by mnie jakiś złodziej ogołocił, mimo tego, że nie mam drzwi przeciwwłamaniowych. Gdyż najzwyczajniej w świecie żadnemu złodziejowi nawet do głowy nie wpadnie, aby tak daleko od ludzi, szukać domu do okradania.

Drzwi przeciwpożarowe, może można je robić i gdzie

Posted by admin | Posted in Budownictwo | Posted on 24-06-2013

Tagi: , ,

0

drzwi  przeciwpożarowe

drzwi przeciwpożarowe

Czasami przemyśliwałam w jaki sposób czuć się bezpiecznie mając w domu kominek, gdyż od urodzenia się obawiałam zaprószenia ognia i czytając w niedalekiej przeszłości wiedzy z tej dziedziny trafiłam na reklamę drzwi przeciwpożarowych. Uprzednio sądziłam, iż takie drzwi są wykonywane dla jakichś budynków użyteczności publicznej, kopalni, a tu się okazuje, że asortyment jest tak duży i wieloraki, że jakby takie drzwi można zakładać w każdym miejscu, jak ktoś ma ochotę, to również w living roomie w swym lokalu, bo w żaden sposób nie ustępują walorami zwyczajnym drzwiom.

Które czarne i nietuzinkowe drzwi wewnętrzne

Posted by admin | Posted in Budownictwo | Posted on 19-06-2013

Tagi: , ,

0

drzwi wewnętrzne

drzwi wewnętrzne

Od pewnego czasu obserwuję jak kwitnie projektowanie w temacie drzwi wewnętrzne. Zaczęło się od tego, iż projektowałam sobie lokal i miałam potrzebę kupić dużo drzwi wewnętrznych i głównych do domu, pochodziłam po sklepach i składach budowlanych i nic nie zwróciło mojej uwagi. Oglądałam w sieci odmienne typy drzwi wewnętrznych i wciąż nie znalazłam swoich drzwi.

Mocno piękne bramy uchylne

Posted by admin | Posted in Budownictwo | Posted on 06-06-2013

Tagi: , , ,

0

bramy uchylne

bramy uchylne

Projektując dom i pomieszczenie na samochód mamy do wyboru sporo klas bram garażowych i bram na parcelę. Ciężko jest podjąć decyzję biorąc pod uwagę ilość wytwórców bram i alternatyw. Warto więc dowiedzieć się, jak wybierać. Na przykład, jeśli weźmiemy pod lupę bramy uchylne, to ich stosowanie dotyczy w przypadku domu na wsi do pomieszczenia garażowego. Brama uchylna jako furta główna na nieruchomość jest bezzasadna, dodatkowo trudno byłoby ją montować, z wyjątkiem takiej wersji, gdy brama wjazdowa jest umiejscowiona w niedużym, specjalnie do tego celu przeznaczonym domku. Bywa to jednak sytuacja nietypowa, a więc nie ma powodu jej analizować.

W jakim celu zamontowałam drzwi przeciwpożarowe w nieruchomości i piwnicy

Posted by admin | Posted in Budownictwo | Posted on 04-06-2013

Tagi: , , ,

0

drzwi przeciwpożarowe

drzwi przeciwpożarowe

Od zawsze panicznie lękałam się każdych katastrof, a przede wszystkim ognia. Pamiętam z dzieciństwa opowieści jak to płonęły w całości domostwa i teraz tylko na małą myśl o pożarze dopada mnie histeria. Dlatego u mnie w domu dałam do pomieszczenia z piecem założyć drzwi przeciwpożarowe, pomimo tego, że wszyscy mi mówili, iż w domu z cegieł ogień nie tworzy aż takich co w domu z drewna. I tamte historie , które słyszałam w dzieciństwie tyczyły się sadyb drewnianych. A ja i tak wiem, iż jeżeli ktoś opatentował drzwi przeciwpożarowe, to nie z błahego powodu, lecz z tego powodu, że się do czegoś przydają. I założę u siebie takie drzwi i już.

Rojenia o drzwiach zewnętrznych do domku i ich wprowadzenie w czyn

Posted by admin | Posted in Budownictwo | Posted on 04-06-2013

Tagi: , , ,

0

drzwi zewnętrzne

drzwi zewnętrzne

Najęłam się do pracy jakiś czas temu w hurtowni okien i drzwi i bram garażowych. Oczywiście znajdowało się tam wiele drzwi zewnętrznych i gdyby miałabym kasę na budowę domu, to stanąłby przede mną problem z wybieraniem drzwi zewnętrznych do niego. Lecz roić sobie można, a więc przechadzałam się w pracy po halach magazynowanych i roiłam, jakie drzwi zewnętrzne pasowałyby do wymarzonego domu. 

Jakie przydatne są w domku drzwi wewnętrzne

Posted by admin | Posted in Budownictwo | Posted on 03-06-2013

Tagi: , , ,

0

drzwi wewnętrzne

drzwi wewnętrzne

To chyba dla większości ludzi jest właściwe, iż jak się projektuje domek, to należy kupić wielką ilość drzwi w tym budynku mieszkalnym. Szczególnie duża ilość jest do kupienia drzwi wewnętrznych. Drzwi wewnętrzne zdają się dla większości społeczeństwa czymś wyjątkowo niezastąpionym, mimo to bywają tacy, którzy bez drzwi wewnętrznych mogą żyć.

Jak kupowałam drzwi wejściowe do swojego wymalowanego budynku

Posted by admin | Posted in Budownictwo | Posted on 23-05-2013

Tagi: , , ,

0

drzwi wejściowe

drzwi wejściowe

Teraz na świecie powstało taka ilość zakładów robiących drzwi wejściowe , a mają one taką ilość drzwi wejściowych, iż naprawdę wybór jest poważnie trudne.