Featured Post

Jakie przydatne są w domku drzwi wewnętrzne

drzwi wewnętrzne To chyba dla większości ludzi jest właściwe, iż jak się projektuje domek, to należy kupić wielką ilość drzwi w tym budynku mieszkalnym. Szczególnie duża ilość jest do kupienia drzwi wewnętrznych. Drzwi wewnętrzne zdają się dla większości społeczeństwa czymś wyjątkowo...

Read More

Które czarne i nietuzinkowe drzwi wewnętrzne

Posted by admin | Posted in Budownictwo | Posted on 19-06-2013

Tagi: , ,

0

drzwi wewnętrzne

drzwi wewnętrzne

Od pewnego czasu obserwuję jak kwitnie projektowanie w temacie drzwi wewnętrzne. Zaczęło się od tego, iż projektowałam sobie lokal i miałam potrzebę kupić dużo drzwi wewnętrznych i głównych do domu, pochodziłam po sklepach i składach budowlanych i nic nie zwróciło mojej uwagi. Oglądałam w sieci odmienne typy drzwi wewnętrznych i wciąż nie znalazłam swoich drzwi.

Ostatecznie zdecydowałam się zakomponować samodzielnie drzwi wewnętrzne do swojego budynku.

Zrobiłam stosowne obrazki i poszłam z nimi do znajomego stolarza. No i posiadam w domu owe drzwi jakie chciałam mieć. Przecież dom planuje się zazwyczaj raz na jedno życie, więc warto nabyć coś, co spełnia moje oczekiwania, a nie zgadzać się na standardowe drzwi, które nie spełniają moich wymagań. Być może jestem zbyt chimeryczna, lecz bodaj cieszę się, kiedy spoglądam na takie drzwi wewnętrzne w nowym lokalu.

Stworzyłam sobie styl japoński i w większości drzwi wewnętrzne w budynku mieszkalnym mam przesuwne. Przeważnie są całe przeszklone, z szprosami dzielącymi płaszczyznę drzwi na olbrzymie prostokąty, a z założonym wewnątrz mlecznym jednorodnym pleksi. Drzewo nie ciemne, jaworowe, jednakowym stylu co okna. Wynik jest rewelacyjny, ktokolwiek kto do mnie zachodzi adoruje wystrój i mogę być wtedy dumna ze swojego projektu jak paw. Zastanawiam się, czyby nie trudnić się produkowaniem tego typu drzwi wewnętrznych, w niedługich partiach, wyłącznie dla osób pożądających czegoś nieszablonowego, a przy tym bogatych, bowiem drzwi owe są drogie. A przy okazji chodzi mi po wyobraźni tyle innych planów! Muszę porozmawiać z owym stolarzem, być może będzie chciał się tym zająć, ja bym tworzyła styl, on by robił stolarkę, tylko do akwizycji należałoby kogoś przyjąć, bo ja się na tym nie znam. Obecnie posiadam kilku zainteresowanych, więc jest z czym zaczynać, a być może potem samo to się rozszerzy, sposobem rekomendowania znajomym. Nieźle by było. Tym chętniej, że jest tyle odmiennych obiektów, jakie można by tworzyć nie jedynie drzwi wewnętrzne.

Comments are closed.