Featured Post

Drzwi przeciwpożarowe, może można je robić i gdzie

drzwi przeciwpożarowe Czasami przemyśliwałam w jaki sposób czuć się bezpiecznie mając w domu kominek, gdyż od urodzenia się obawiałam zaprószenia ognia i czytając w niedalekiej przeszłości wiedzy z tej dziedziny trafiłam na reklamę drzwi przeciwpożarowych. Uprzednio sądziłam, iż takie...

Read More

Napędy do bram wjazdowych ułatwiają warunki życia użytkownika

Posted by admin | Posted in Uncategorized | Posted on 01-07-2013

Tagi: , ,

0

napędy do bram wjazdowych

napędy do bram wjazdowych

Jakiś czas temu postawiłam chatę pod miastem, wpierw jeździłam tam przez dużo lat letnią porą i na weekendy, lecz teraz postanowiłam w tej chacie zamieszkać na co dzień. Zastanawiałam się więc nad takim jak napędy do bram wjazdowych, aby ułatwić sobie życie. Gdy dojeżdżałam tam nieczęsto w roku, to nie zdawało mi się to problemem, iż należy przy każdym wjeździe wyłazić z wehikułu, żeby wjechać przez bramę. Zdawało mi się to normalne. Lecz dziś, kiedy powinnam kilka razy na dzień wychodzić z pojazdu, by odemknąć sobie bramę, to jestem niezadowolona. Zwłaszcza, kiedy klimat jest fatalny, a mnie wypada wyjść, wyjąć pelerynę, a potem robić jakieś gimnastyki z tą peleryną i zamkiem bramy. Zwyczajowo kończy się to tak, że pelerynę rzucam w pole, rozwieram wjazd i cała zlana deszczem wchodzę z powrotem do wehikułu, a po wejściu do środka muszę się wysuszać i wkładać nowe ubranie.
Zatem zadecydowałam, że zakładam napęd do bramy wjazdowej. Zaczęłam poszukiwania. Na początku przeczytałam wiadomości w zakresie napędów do bram wjazdowych w sieci, następnie poszłam do najbliższego punktu zajmującego się montowaniem napędów do bram wjazdowych i po pogawędce z monterem zakładu zadecydowałam, jaki napęd powinnam nabyć. Właściciel okazał się uroczy, co potwierdzało mój pogląd, iż kobieta z mężczyzną dogada się łatwiej, niż z drugą niewiastą i umówiłam się z człowiekiem na oglądanie bramy w terenie.

napędy do bram wjazdowych ułatwiają mi życie

Następnego dzionka monter wybrał mi właściwy napęd do wrót, mając na względzie rozmiar wrót, jej kategorię, sposób rygli. Zobaczył też, czy brama idzie płynnie i nie napotka przeszkód dla napędu, no i kupiłam napęd automatyczny. Następnego dzionka napęd już miałam założony, funkcjonował doskonale, jestem zachwycona i napędem automatycznym i inżynierem, tym bardziej, że pan wystosował zaproszenie do mnie na kawę następnego wieczoru.
Abstrahując jednak od pana i zaproszenia, każdego będę zapalać do założenia czegoś tak dobrego jak napędy do bram wjazdowych. Niezwyczajne ułatwiają życie, pozostawiają nam wolny czas i powodują, że istnienie jest wspanialsze.

Comments are closed.